עיצוב גרפי- לפרסום מודעות- חלק ראשון

תחום התמחות יחסית מורחב ומורכב, המבקש לתת מענה ויזואלי לצרכים כאלה ואחרים, המבוססים על שפה אמנותית.
הוא מקצוע מכובד מאוד ולא קלף שהרי בכדי לעבוד בתחום עליך ללמוד ארבע שנים קשות ביותר. מבקש לשלוט במספר גדול יחסית של תוכנות מחשב העוסקות בעיצוב, וכמובן כישרון לא קטן, יצירתיות והבנה ויזואלית של רעיונות. עיצוב גרפי הוא מקצוע מאוד תובעני, הדורש יצירתיות ובחינת פתרונות ויזואליים לבעיות רבות, בתחום העיצוב. כיום חולש על תחומי חיים רבים, מכיוון שעולם הפרסום הופך להיות עם הזמן רלוונטי יותר ויותר לבני האדם בעולם כולו.
בין זהו עולם הפרסום בטלוויזיה, בעיתונות או באינטרנט, עיצוב גרפי הוא חלק מן המשחק. היכולת של מעצב גרפי לבנות מודעת פרסומת לכל מוצר המתבקש ממנו, או לבחור את הצבע הנכון, הגזרה הנכונה והמינון הנכון של טקסט ותמונה בהחלט מעמידה את המעצב הגרפי כאחד האנשים החשובים ביותר בתחום הפרסום.
כיום מקצוע מאוד נדרש, מכיוון שבשנים האחרונות אנשים הבינו כי לא ניתן תמיד לבצע את העבודה הגרפית בשליטה מינימאלית של תוכנות עיצוב וכיוצא בזה, אלא צריכה להיות שליטה גדולה וברורה בכל הנוגע גם לתוכנות כאלה ואחרות, וגם היכולות לעבוד עם מספריים ודבק, בשיטה הישנה והמסורתית, וגם את היצירתיות הבלתי מתפשרת שצריכה להיות לכל מעצב גרפי טוב.
הדרישה הבסיסית של הלקוחות לעיצוב גרפי מקצועי, הציבה את המעצבים הגרפיים במקום בו הם אינם אך ורק ייעודיים למשרדי הפרסום הגדולים ובעלי היכולת, אלא שירותיהם הם חלק משירות לציבור הכללי, מתוך ההבנה שהעולם היום יותר גרפי, יותר ויזואלי, יותר רוצה לראות תמונות ופחות לקרוא טקסטים.

עיצוב גרפי